| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -40...+85°C |
| Sıcaklık Hassasiyeti | ±%0,6°C (-20 ile +50°C aralığında) Diğer Aralıklarda ±1.0°C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,1°C |
| Hafıza Kapasitesi | 50,000 Hafıza noktası |
| Nem Ölçüm Aralığı | 0...100%rH |
| Kullanım Tipi | Çok Kullanımlık |
| Software | Ücretsiz Yazılım |
| Sipariş İçeriği | 305 Datalogger, CD ve PC Kablosu |
| Data Transfer Hızı | 10 saniyenin altında |
| Datalogger Ebadı | 61 X 47 X 15 mm |
English