| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -30...70°C |
| Sıcaklık Hassasiyeti | ±0.5°C (-20°C...+40°C); Diğer aralıklarda ±1°C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0.1°C |
| Kayıt sıklığı | 10 saniye ile 24 saat arası |
| Hafıza Kapasitesi | 32000 Kayıt Noktası |
| Ebatları | 80 x 25 x 12 mm |
| Ağırlık | 25 gram |
| Kullanım Tipi | Çok Kullanımlık |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Pil Tipi | 1 adet CR2032 pil |
| Paket İçeriği | 1 adet Tekno USB datalogger, 1 adet cihaz program CDsi, 1 adet CR2032 pil |
English