| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -40...+80°C |
| Sıcaklık Hassasiyeti | ±%0,3°C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,1°C |
| Hafıza Kapasitesi | 8000 ve 160000 Hafıza noktası seçilebilir. |
| Pil Ömrü | 2 Yıl (Değiştirilebilir) |
| Kullanım Tipi | Çok Kullanımlık |
| Software | MicroLab Lite (Windows 98/2000/ME/XP/Vista); DatPass 21 CFR Part 11 Standardları Uyumlu yazılım mevcuttur. |
| Pil Tipi ve Ömrü | 1 adet CR2032, 1 dakika kayıt sıklığı ile 2 yıl |
| Ebatlar | 11 x 3.9 x 2.6 cm |
| Ağırlık | 45.5 gr |
English