| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | 0°C ... 50°C |
| Sıcaklık Hassasiyeti | ±1°C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,1°C |
| Hafıza Kapasitesi | 50,000 Hafıza noktası |
| Nem Ölçüm Aralığı | %0 ...99 rH |
| Nem Hassasiyeti | %3 rH |
| Nem Çözünürlüğü | %0,1 rh |
| Ebatlar | 137 x 98 x 26 mm |
| Ağırlık | 430 gr |
English