| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -20...+60°C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,1°C |
| Sıcaklık Hassasiyeti | ±0,5°C |
| Hafıza Kapasitesi | 14400 Hafıza Noktası (60 Günlük) |
| Pil Tipi | CR2032 |
| Raf Ömrü | 3 yıl |
| Boyutlar | 72x40x5mm (Sadece Cihaz) |
| Kayıt alma sıklığı | 6 Dakikada bir |
| 1 adet cihaz ağırlığı | 15 gr. (Sadece Cihaz) |
| 1 kutu Adedi | 20 Adet |
| 1 Koli Ağırlığı | 400 gr. |
| Dil | İngilizce |
| Kullanım Tipi | Tek Kullanımlık |
| Yazılım | Ücretsizdir. Aşağıdaki yazılım sekmesinden indirilebilir. |
TRC60 Datalogger Kurulumu
- Cihaz arkasında bulunan form kalem ile doldurulur.
- TRC60 cihazını çalıştırmak için kahverengi start bantı ok ile belirtilen kısımdan yırtılır.
- Cihazın çalıştığını görmek için üzerinde bulunan yeşil ışık yanıp sönmeye başlayacaktır.
- Cihaz hedefine ulaştığında bulunduğu folyosundan çıkarılarak "snap here to stop" bölümünden kırarak USB bağlantısı açılacaktır.
- USB kısmından bilgsayara takınız.
- Aşağıdaki kısımdan programı indiriniz.
- Program üzerinde TRC60 cihazı takılı olduğu için DOWNLOAD butonu aktif hale gelecektir.
- DOWNLOAD butonuna basarak kayıtları grafiksel ve tablosal olarak görebilirsiniz.
- Ayrıca Özet PDF raporunu programın olduğu klasöre otomatik olarak atmaktadır.
trc60.exe linkini tıklayarak (3,73MB) programı indirebilirsiniz.
Video yakında eklenecektir.
English