| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Öne Çıkan Özelliği | Eczaneler için özel olarak Türkiye'de üretilen bir datalogger cihazıdır. |
| Öne Çıkan Özelliği 2 | Yazılım Türkçedir ve kolay kullanımlıdır. |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -20...+60°C |
| Sıcaklık Hassasiyeti | ±%0,5°C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,1°C |
| Hafıza Kapasitesi | 14,400 Hafıza noktası |
| Pil Ömrü | 2-3 Yıl |
| Kullanım Tipi | Çok Kullanımlık |
| Software | Ücretsiz Yazılım |
| İlk Çalıştırma Avantajı | Start tuşuna basarak hemen çalıştırma |
| PC Bağlantısı | USB Kablosu ile |
| Paket İçeriği | 1 adet eczane datalogger, 1 adet kablo ve 1 adet pleksiglass özel yapışkanlı montaj aparatı |
| Ebatlar | 71 X 45 X 15 mm |
| Ağırlık | 35 gr |
Eczane Datalogger Kurumulu
- İlk Çalıştırma: Eczaneler için özel olarak tasarlanan datalogger cihazının üzerinde bulunan "START" tuşuna 10 saniye süre ile basmanız yeterli olacaktır.
- Cihazın standart ayarları şu şekilde olacaktır;
- Kayıt Sıklığı: 10 dakikada bir kayıt alacaktır.
- Soğuk zincir kabul edilebilir minimum olması gereken sıcaklık ayarı: +2°C
- Maksimum kabul edilebilir sıcaklık ayarı: +8°C
- Start tuşuna bastıktan sonra 5 dakika gecikme ile başlayacaktır.
- Bu ayarları değiştirmek isterseniz, USB kablosu ile Eczane datalogger cihazını bilgisayara bağlamanız ve program üzerinden kolayca sanaiyeler içinde değişiklik yapabilirsiniz.
Eczane Datalogger Yazılımı, kullanıcı dostu bir programdır. Ücretsiz indirmek için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.
http://www.e-datalogger.com/download/eczane-datalogger.rar
English