| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -40...+80°C |
| Sıcaklık Hassasiyeti | ±%0,5°C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,1°C |
| Hafıza Kapasitesi | 14,400 Hafıza noktası |
| Pil Ömrü | 2 Yıl (Değiştirilebilir) |
| Kullanım Tipi | Çok Kullanımlık |
| Software | Ücretsiz Yazılım |
| İlk Çalıştırma Avantajı | Start tuşuna basarak hemen çalıştırma |
| PC Bağlantısı | USB Kablosu ile. Kablo dahildir. |
| Data Transfer Hızı | 10 saniyenin altında |
| Ebatlar | 71 X 45 X 15 mm |
| Ağırlık | 35 gr |
MT100 Kurumulu
- Cihaz Start tuşuna 10 sn. süre ile basıldığında 10 dakika arlıkla kayıt yapmaya başlayacaktır.
- Standart konfigrasyon istenmiyor ise ilk olarak cihazınız birlikte verilen USB kablosu ile konfigüre edilmek üzere USB portundan bilgisayara bağlanır.
- Cihaz yazılımının son versiyonunu yan taraftaki Yazılım linkinden indiriniz.
E_logger.exe linkini tıklayarak (23MB) programı indirebilirsiniz.
E_logger.rar linkini tıklayarak (8MB) sıkıştırılmış programı indirebilirsiniz.
E_logger.rar linkini tıklayarak (8MB) sıkıştırılmış programı indirebilirsiniz.
English