| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Nem Ölçüm Aralığı | 10...90% |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -30...+50°C |
| Sıcaklık Hassasiyeti | ±0.6 ˚C |
| Nem Sensörü Hassasiyeti | ±0,3%rH |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,3°C (-21...+22°C); 0,5°C (En fazla çözünürlük) |
| Hafıza Kapasitesi | 16000 Hafıza noktası |
| Pil Ömrü | 2 Yıl (Değiştirilebilir) |
| Kullanım Tipi | Çok Kullanımlık |
| Koruma Sınıfı | IP65/NEMA 4 |
| Kayıt alma sıklığı | Kullanıcı 10 Saniyeden 2 saate kadar ayarlayabilir. |
| Öne Çıkan Özelliği | HP82240B yazıcı ile infrared çıktı alınabilir |
| PC Bağlantısı | 4 pin USP kablosu ile (Siparişe dahildir.) |
| Ebatlar | 72 mm Çap, 22,9 mm Kalınlık |
| Ağırlık | 55 gr |
English