| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Nem Ölçüm Aralığı | 0...100% |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -40...+60°C |
| Sıcaklık Hassasiyeti | ±%0,5°C (-20...+40°C); ±0,8°C (Dİğer aralıklarda) |
| Nem Sensörü Hassasiyeti | ±0,1%rH |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,1°C (-30...+40°C); 0,2°C (+40...+60°C) |
| Hafıza Kapasitesi | 8000 Hafıza noktası |
| Pil Ömrü | 3 Yıl (Değiştirilebilir) |
| Kullanım Tipi | Çok Kullanımlık |
| Koruma Sınıfı | IP61 |
| Kayıt alma sıklığı | 30 Saniyeden - 18 saate kadardır |
| Kayıt Göstergesi | Yeşil LED veya Kırmızı LED ikazı |
| PC Bağlantısı | Logtag arayüz bağlantısı ile bağlanır |
| Data Transfer Hızı | 10 saniyenin altında |
| Ebatlar | 86 X 54,5 X 8,6 mm |
| Ağırlık | 35 gr |
MT100 Kurumulu
- Cihaz Start tuşuna 10 sn. süre ile basıldığında 10 dakika arlıkla kayıt yapmaya başlayacaktır.
- Standart konfigrasyon istenmiyor ise ilk olarak cihazınız birlikte verilen USB kablosu ile konfigüre edilmek üzere USB portundan bilgisayara bağlanır.
- Cihaz yazılımının son versiyonunu yan taraftaki Yazılım linkinden indiriniz.
MT100 Konfigrasyonu
E_logger.exe linkini tıklayarak (23MB) programı indirebilirsiniz.
E_logger.rar linkini tıklayarak (8MB) sıkıştırılmış programı indirebilirsiniz.
E_logger.rar linkini tıklayarak (8MB) sıkıştırılmış programı indirebilirsiniz.
Video yakında eklenecektir.
English