Özellikler Açıklama
Öne Çıkan Özelliği 1 Kablosuz internet ağına bağlanarak, online olarak anlık grafiksel ve tablosal olarak izlenebilen alarm durumlarında belirlenen kişilerin cep telefonlarına SMS veya mail gönderebilme özelliğine sahiptir.
Öne Çıkan Özelliği 2 Cihaz üzerinde bulunan “sıcaklık-nem” sensörü ile ortam sıcaklık ve nemi, sıcaklık probu ile de istenen bir yerin (aşı dolabı içi gibi) sıcaklığı ölçülür. Ayrıca istenmesi haline cihaza 1 adet daha sıcaklık probu bağlanabilir.
Nem Ölçüm Aralığı 0 ile %99.9rH aralığında ölçüm yapabilir.
Dahili Sıcaklık Ölçüm Aralığı -20°C ile +85°C aralığında ölçüm yapabilir.
Analog Harici Prob Sıcaklık Ölçüm Aralığı -40°C ile +125°C aralığında ölçüm yapabilir.
Dijital Harici Prob Sıcaklık Ölçüm Aralığı -55°C ile +125°C aralığında ölçüm yapabilir.
LCD Göstergesi 4x20 LCD ile ekranda sıcaklık, nem ile güncel tarih ve saat bilgisi görüntülenebilir.
Tarih ve Saat Bilgisi Tarih ve saat bilgisi cihaz tarafından internete bağlanarak otomatik olarak güncellenmektedir.
Kayıt Güvenliği Mevcut internet ağı wifi kullanılarak sıcaklık ve nem bilgisi server ağına kaydedilmektedir.
Rapor Server üzerindeki bilgilere internete bağlı cihaz ile kullanıcı ve şifre girmek koşulu ile ulaşılabilmekte ve pdf, excel gibi çıktılar alınabilmektedir.
Rapor Detayı Server üzerindeki bilgiler grafiksel olarak yada tablo değerleri olarak incelenebilmekte, eğer istenilirse bilgisayara kayıt yapılabilmektedir. Server daki değerler hiçbir şekilde değiştirilemez.
Online Anlık Takip Sıcaklık ve nem bilgilerindeki anlık değişim internete bağlı bir cihaz ile takip edilebilmektedir.
İlk Çalıştırma Kullanıma başlarken cihaz bilgisayarın USB portuna bağlanarak WTH100PASS programı (firmamız tarafından verilecektir) vasıtasıyla 1 defaya mahsus, kullanılacak olan wifi ağının, kullanıcı adı ve şifresi girilmekte ve daha sonra sıcaklık ve nem değerlerinin kaydı amacı ile bilgisayara ihtiyaç duyulmamaktadır. Cihaz sıcaklık ve nem bilgilerini otomatik olarak WTH100 server ına kayıt edecektir.
Ölçüm Çözünürlüğü Sıcaklık ve nem değerleri çözünürlüğü 0.1 değerindedir.
Pil ve Güç Kaynağı Bilgisi Cihaz 5V/1A adaptör ile çalışmakta ve elektrik kesintisi durumunda kayıt yapabilme kapasitesine sahiptir. Yapılan kayıtlar elektrik ve internet bağlantısı aktif olduğunda server a gönderilmektedir.
Uyarı Sistemleri Cihaz sesli, SMS, email ve arama olmak üzere 4 adet uyarı sistemine sahiptir.
Detaylı Uyarı Özelliği Uyarı sistemi çalışma şartları internet üzerinden ayarlanabilmekte ve tanımlı kişilere uyarı mesajı vermektedir. (Hangi alarm seviyesi kaç defa aşıldığında SMS, email veya arama yapması gibi)
Uyarıları Kayıt Etme Özelliği Sistem tarafından yapılan SMS, email, arama uyarıları aynı zamanda kayıt edilmektedir.
Alarm Eşik Değeri Alarm eşik değerleri internete bağlı bir cihaz ile ayarlanabilmektedir.
Cihaz Montajı Cihaz, “cırt cırt” tekniği ile kolayca düz bir zemine monte edilebilir. Bu yüzden zemin delinmez, kırılmaz.